İPTAL/İADE İŞLEMLERİ

Bilet iptal işleminizi PNR numarasını ve Cep Telefonu bilgilerinizi kullanarak sağlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Myotogar üzerinden alınan biletlerde, seferin gerçekleşmesine 1 saat kalana kadar biletinizi anında iptal edebilir, bilet ücretinizi hiçbir kesinti olmadan kartınıza iade alabilirsiniz.
Almış olduğunuz firmaya ait şubeden/otogardan çıktısı alınmış biletler online olarak iptal edilemezler. Sefer saatinden en az 24 saat önce şubeye/otogara giderek bilet iadesi gerçekleştirilebilir.
Myotogar.com web sitemizden otobüs bileti satın aldıysanız, yukarıdaki PNR No ve Yolcu Ad Soyad ve Telefon Numarası girilerek biletinizi görüntüleyin. "İade et" butonu ile biletin iptali ve işlem yapılan hesaba iadesi yapılır.
İptal edilen bilet iadelerinin hesaba yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 5-15 iş gününü, banka kartları için 20 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.
Seyahatinizi gerçekleştirememe sebebiniz; sistemimiz veya otobüs firması kaynaklı ise, Myotogar %100 para iadesi sağlar; fakat bunun dışında kalan, Myotogar ile doğrudan ilgili olmayan bir sebep söz konusu ise, bu durumda maalesef ücret iadesi yapılmamaktadır.

ÜYE GİRİŞİ